072-3211706
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המוצרים של הטבע,
היד המקצועית שלי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קצת עליי

 
ברוכה הבאה! אני יהודית חכמון, קוסמטיקאית פרא-רפואית (M.E.C) עם ניסיון של יותר מ-26 שנה. את מכון היופי שלי הקמתי ב-2009 בראשון-לציון, ומאז הוא כבר הפך למותג. כששואלים נשים מהאזור איפה הן עושות טיפולי פנים או ציפורניים, יש את אותה התשובה: "רק אצל יהודית".
 
כקוסמטיקאית פרא-רפואית, אני מכירה מקרוב את עולם הרפואה. מבינה לעומק איך העור בנוי ועובד, מה טוב לו ומה לא טוב לו. משתפת פעולה באופן יומיומי עם רופאי עור מומחים, כדי לדייק באבחנות ובתוכניות הטיפול. את תחום הקוסמטיקה למדתי אצל הטובים ביותר – ד"ר דב קליין וחווה זינגבוים – והיום אני בעצמי מלמדת בבית הספר למדעי הקוסמטיקה של חווה.
 

אז למה עדיף לך ללכת לקוסמטיקאית פרא-רפואית?

 
 
קוסמטיקאית פרא-רפואית
 
  1. בוגרת מוסד לימודי רפואי והתמחות
  2. טיפול יסודי לתוצאות ארוכות טווח
  3. אבחון מעמיק בעזרת מכשור רפואי
  4. חומרים פעילים שחודרים לעומק העור
 
 
 
קוסמטיקאית רגילה
 
  1. בוגרת השתלמויות ללא רקע רפואי
  2. טיפול שטחי עם תוצאות לטווח קצר
  3. אבחון כללי לפי סוג העור
  4. תכשירים שנותנים זוהר חיצוני בלבד
 
 
 
 

עושה מה שצריך, ולא מה שאפשר

 
בעקרון, כל אחת יכולה לקבל טיפול פנים. למה? כי אפשר. אבל אני תמיד שואלת את עצמי: באמת יש בטיפול הזה צורך? אם אין, אמליץ על טיפול אחר או שאמליץ להימנע מטיפול בכלל. לעולם לא אעניק לך טיפול מיותר, שיוציא אותך מאוכזבת. את באה בשביל לקבל תוצאות, ואני פה כדי לספק לך אותן. זה המוניטין שלי – ועליו אני לא מתפשרת.
 

הטבע כ"כ טוב אלינו. בואי נהנה ממנו!

 
אני מאמינה גדולה בחומרים מהטבע, ותמיד מעדיפה ללכת על האופציה הטבעית. במכון היופי אני משתמשת בין היתר בחומרי טיפול בשילוב צמחים וויטמינים מסוגים שונים – בעיקר מתוצרת און מכבים וחווה זינגבוים האגדית, שמייצרת בעצמה מוצרי קוסמטיקה טבעיים, איכותיים ונחשבים.
 
הבטחתי קצת עליי, אבל נראה לי שיצא קצת הרבה... בואי פשוט נקבע פגישת ייעוץ חינם: 072-3211706.